TERAPIOteka wykorzysta wprowadzone w formularzu dane zgodnie ze swoją Polityką prywatności.

Umów wizytę

Alicja Potorska
tel. 505 691 979

alicja.potorska@terapioteka.pl

Małgorzata Rębiałkowska - Stankiewicz
tel. 502 701 880
malgorzata.stankiewicz@terapioteka.pl

Jolanta Jarczyńska
tel. 512 265 141

jolanta.jarczynska@terapioteka.pl

Jolanta Jarczyńska

Dr Jolanta Jarczyńska

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się ze mną

Jestem doktorem nauk humanistycznych, pedagogiem, profilaktykiem, socjoterapeutą, psychoterapeutą poznawczo – behawioralnym.

Prowadzę prywatną praktykę psychoterapeutyczną, specjalizuję się w terapii młodzieży i osób dorosłych,  pracuję także na stanowisku adiunkta na Wydziale Pedagogiki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Ukończyłam Szkołę Trenerów Psychologicznego Treningu Grupowego oraz Podyplomowe Studia Profilaktyki Uzależnień i Socjoterapii.

W pracy stosuję dialog motywujący, który służy wydobyciu i umocnieniu wewnętrznej motywacji osoby do pozytywnej zmiany oraz znalezieniu sposobów jej realizacji. Pracuję w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej, która ma potwierdzoną skuteczność w badaniach klinicznych. Swoją praktykę systematycznie superwizuję u certyfikowanych superwizorów PTTPB.

Dbam o rozwój swojego warsztatu pracy biorąc udział w szkoleniach zawodowych i konferencjach naukowych w Polsce i zagranicą. Jestem realizatorem licznych szkoleń w zakresie zachowań ryzykownych/problemowych i nałogowych młodzieży oraz uzależnień behawioralnych, prelegentem na krajowych oraz międzynarodowych konferencjach i seminariach naukowych poświęconych problematyce uzależnień behawioralnych oraz autorem trzech monografii autorskich, kilkudziesięciu artykułów naukowych i rozdziałów w monografiach wieloautorskich.

Pracuję z młodzieżą i osobami dorosłymi z problemami z poniższych obszarów:
– zaburzenia nastroju
(leczenie depresji, zaburzenia afektywnego dwubiegunowego, cyklotymii i innych)
– zaburzenia lękowe
– zaburzenia odżywiania
– zaburzenia obsesyjno–kompulsyjne
– niskie poczucie własnej wartości
– zaburzenia emocjonalne
– zaburzenia w relacjach międzyludzkich
– kryzys emocjonalny, zawodowy, życiowy
– problemy wychowawcze
– stres
– samookaleczenia

Formy terapii: indywidualna, par i małżeństw, młodzieży, osób dorosłych, konsultacje wychowawcze. Pracuję także online (Skype).

 Cennik:
– sesja konsultacyjna (90 minut): 200 zł
– psychoterapia nastolatka/osoby dorosłej (sesja 50 minut): 150 zł
– psychoterapia par/małżeństw (90 minut): 200 zł

tel. 512 265 141
e-mail: jolanta.jarczynska@terapioteka.pl

Sesje z Panią Jolą pozwoliły mi poradzić sobie z zaburzeniami lękowymi. Wróciłam do normalnego życia. Wszystkim szczerze polecam tego specjalistę. To bardzo ciepła, otwarta na drugiego człowieka osoba. Wie, jak rozmawiać, słuchać i pomagać, potrafi też zmotywować człowieka do pracy nad sobą.

Marta

Opinie
moich pacjentów

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się ze mną

Pani Jolanta to ciepła i bardzo empatyczna osoba. Wspaniały profesjonalista. Potrafi słuchać, wspierać i pomagać. Dzięki niej udało mi dźwignąć się, przetrwać poważny kryzys życiowy, rozwiązać problemy i zacząć żyć na nowo. Moje życie ma teraz znacznie lepszy smak i jakość.

Wojciech

Pani Jola to bardzo kompetentny psychoterapeuta. Pomogła mojej dojrzewającej córce poradzić sobie z problemami osobistymi. Sprawiła, że prowadzona przez nią terapia dała mojej córce siłę by uporać się z depresją. Dzięki terapii Zuzia odnalazła sens życia, wzmocniła swoją samoocenę oraz otworzyła się na ludzi. Jest teraz szczęśliwą nastolatką. Pani Jolu, dziękujemy!

Anna i Zuzia

Sesje z Panią Jolą pozwoliły mi poradzić sobie z zaburzeniami lękowymi. Wróciłam do normalnego życia. Wszystkim szczerze polecam tego specjalistę. To bardzo ciepła, otwarta na drugiego człowieka osoba. Wie, jak rozmawiać, słuchać i pomagać, potrafi też zmotywować człowieka do pracy nad sobą.

Marta

Podziel się ze mną opinią o mojej pracy

TERAPIOteka została stworzona z myślą o pacjentach. Z tego względu opinie naszych pacjentów są dla nas bardzo ważne.

Prześlij swoją opinię

Image

Spotkajmy się w TERAPIOtece

lub dowiedz się więcej o nas