TERAPIOteka wykorzysta wprowadzone w formularzu dane zgodnie ze swoją Polityką prywatności.

Umów wizytę

Alicja Potorska
tel. 505 691 979

alicja.potorska@terapioteka.pl

Małgorzata Rębiałkowska - Stankiewicz
tel. 502 701 880
malgorzata.stankiewicz@terapioteka.pl

Jolanta Jarczyńska
tel. 512 265 141

jolanta.jarczynska@terapioteka.pl

Nasz zespół

Małgorzata Rębiałkowska-Stankiewicz

Jestem certyfikowanym psychoonkologiem, pedagogiem, terapeutką traumy. Mam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z pacjentami chorymi onkologicznie i ich rodzinami, osobami po stracie dziecka, osobami w żałobie, rodzinami osób chorych przewlekle. Od 2007 roku koordynuję pracą toruńskiego oddziału Akademii Walki  z Rakiem, opracowuję autorskie metody wsparcia osób chorującymi na raka. Na terenie Torunia prowadzę szereg akcji społecznych i profilaktycznych mających na celu edukację dotyczącą choroby nowotworowej i radzenia sobie z nią.

więcej

Alicja Potorska

Jestem pedagogiem, profilaktykiem i psychoterapeutą uzależnień w procesie certyfikacji w Szkole Psychoterapii Uzależnień prowadzonej przez Instytut Edukacji i Terapii w Poznaniu akredytowanej przez Krajowe Biuro do spraw Przeciwdziałania Narkomanii. Swoje kompetencje rozwijam, jako terapeuta dialogu motywującego będąc przed certyfikacją prowadzoną przez Zarząd Polskiego Towarzystwa Dialogu Motywującego w Gdańsku. Pracuję z pacjentami w nurcie terapii motywującej z elementami terapii poznawczo-behawioralnej.

więcej

Jolanta Jarczyńska

Jestem doktorem nauk humanistycznych, pedagogiem, profilaktykiem, socjoterapeutą, psychoterapeutą poznawczo – behawioralnym w trakcie procesu certyfikacji w Szkole Psychoterapii Crescentia akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo-Behawioralnej, którego jestem członkiem. Od kilku lat prowadzę prywatną praktykę psychoterapeutyczną w Toruniu, specjalizuję się w terapii młodzieży i osób dorosłych,  pracuję także na stanowisku adiunkta na Wydziale Pedagogiki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

więcej

Image

Spotkajmy się w TERAPIOtece

lub dowiedz się więcej o nas