TERAPIOteka wykorzysta wprowadzone w formularzu dane zgodnie ze swoją Polityką prywatności.

Umów wizytę

Alicja Potorska
tel. 505 691 979

alicja.potorska@terapioteka.pl

Małgorzata Rębiałkowska - Stankiewicz
tel. 502 701 880
malgorzata.stankiewicz@terapioteka.pl

Jolanta Jarczyńska
tel. 512 265 141

jolanta.jarczynska@terapioteka.pl

Psychoterapia

Terapia
indywidualna

Terapia indywidualna to regularne spotkania psychoterapeuty z pacjentem. Częstość spotkań uzależniona jest od złożoności problemu pacjenta. Sesje terapeutyczne prowadzone są zawsze przez tego samego psychoterapeutę

więcej

Terapia
Par

Spotkania z psychoterapeutą służą usprawnieniu wzajemnej komunikacji między partnerami, pozwalają na lepsze rozumienie potrzeb każdej strony, jej emocji, zachowań, pomagają w znalezieniu kompromisu.

więcej

Terapia
grupowa

Członkowie grupy terapeutycznej otrzymują wsparcie od pozostałych uczestników terapii, mogą wysłuchać ich historii i przestać odczuwać osamotnienie w swojej chorobie lub trudnościach życiowych.

więcej

Terapia
dorosłych

Terapia dorosłych to regularne spotkania psychoterapeuty z pełnoletnim pacjentem. Spotkania te mają stałą częstotliwość i prowadzone są zawsze przez tego samego psychoterapeutę.

więcej

Terapia
młodzieży

Terapia młodzieży to regularne spotkania terapeuty z osobą niepełnoletnią wkraczającą w okres dorosłości, będącą w różnych fazach okresu dojrzewania i odkrywania swojej tożsamości.

więcej

Terapia
dzieci

Terapia dzieci to regularne spotkania terapeuty z dzieckiem. Ukierunkowani sesji terapeutycznych zależne jest od trudności zgłaszanych przez rodziców/opiekunów dziecka.

więcej

Terapia
motywująca

Terapia motywująca skierowana jest do osób przeżywających kryzys życiowy, emocjonalny, poszukujących wparcia lub rozważających podjęcie istotnej zmiany.

więcej

Image

Spotkajmy się w TERAPIOtece

lub dowiedz się więcej o nas