TERAPIOteka wykorzysta wprowadzone w formularzu dane zgodnie ze swoją Polityką prywatności.

Umów wizytę

Alicja Potorska
tel. 505 691 979

alicja.potorska@terapioteka.pl

Małgorzata Rębiałkowska - Stankiewicz
tel. 502 701 880
malgorzata.stankiewicz@terapioteka.pl

Jolanta Jarczyńska
tel. 512 265 141

jolanta.jarczynska@terapioteka.pl

O nas

TERAPIOteka
Centrum wsparcia, psychoterapii
i rozwoju osobistego

TERAPIOteka zrodziła się z doświadczeń wspólnej pracy naukowej, chęci wspierania osób w sytuacjach trudnych, podobnej ścieżki rozwoju zawodowego oraz ze sposobu pojmowania pracy terapeutycznej, opartej na podmiotowości w relacji z pacjentem.

Siłą naszego zespołu jest wieloletnia współpraca i gotowość wspierania się w przestrzeni zawodowej. Podstawą naszej współpracy jest partnerstwo, otwarta komunikacja, autentyczna troska i życzliwość. Dbamy o to, aby te wartości odzwierciedlały się w naszej pracy z pacjentami.

Odmienne obszary pracy terapeutycznej, w których się specjalizujemy, różne doświadczenie kliniczne i odmienne zainteresowania naukowe, nadają naszemu zespołowi wyjątkowości i integralności, pozwalając oferować pacjentom kompleksowe wsparcie. Sprawia to, że jako zespół, patrzymy na pracę indywidualną i warsztatową z różnych perspektyw, co wzbogaca nasz warsztat, zasób metod i narzędzi pracy terapeutycznej.

Nadrzędna jest dla nas etyka pracy z pacjentem, towarzyszenie pacjentowi, jako ekspertowi własnego życia, a także profesjonalne i potwierdzone certyfikatami przygotowanie do pracy oraz jej superwizja.

Mamy gotowość, aby słuchać, rozumieć, wspierać i pomagać.
Spotkajmy się w TERAPIOtece.

Image

Spotkajmy się w TERAPIOtece