TERAPIOteka wykorzysta wprowadzone w formularzu dane zgodnie ze swoją Polityką prywatności.

Umów wizytę

Alicja Potorska
tel. 505 691 979

alicja.potorska@terapioteka.pl

Małgorzata Rębiałkowska - Stankiewicz
tel. 502 701 880
malgorzata.stankiewicz@terapioteka.pl

Jolanta Jarczyńska
tel. 512 265 141

jolanta.jarczynska@terapioteka.pl

Violetta Wieczerzak
tel. 506 024 707

violetta.wieczerzak@terapioteka.pl

Grupa wsparcia
dla osób po stracie

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

Grupa wsparcia po stracie jest przeznaczona dla osób, które doświadczyły straty oraz potrzebują towarzyszenia i pomocy w przejściu tego trudnego czasu. Celem jest tworzenie warunków do tego, aby ludzie mogli w swoim tempie i na swój sposób przeżyć żałobę. Głównym tematem, na którym koncentruje się praca grupy, jest właśnie doświadczanie straty i różnego rodzaju trudności związanych ze zmianą, po śmierci bliskiej osoby.

Źródłem wsparcia są przede wszystkim inni uczestnicy grupy, którzy mają za sobą podobne doświadczenia i mogą w bezpiecznej przestrzeni, w obecności psychoterapeuty, dzielić się swoimi przeżyciami, uczuciami. Osoby w grupie są najczęściej na różnych etapach żałoby, co pozwala na uzyskanie perspektywy czasowej i informacji zwrotnych od innych uczestników na temat tego, co już za nimi.

Grupa może liczyć od 6 do 10 osób, a spotkania, w zależności od oczekiwań uczestników, odbywają się od jednego do dwóch razy w tygodniu.
Koszt uczestnictwa w jednym spotkaniu wynosi od 50 do 100 zł od osoby (w zależności od wielkości grupy).

Psychoterapeuci

Małgorzata Rębiałkowska-Stankiewicz

Jestem certyfikowanym psychoonkologiem, pedagogiem, terapeutką traumy. Mam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z pacjentami chorymi onkologicznie i ich rodzinami, osobami po stracie dziecka, osobami w żałobie, rodzinami osób chorych przewlekle.

więcej

Image

Spotkajmy się w TERAPIOtece

lub dowiedz się więcej o nas