TERAPIOteka wykorzysta wprowadzone w formularzu dane zgodnie ze swoją Polityką prywatności.

Umów wizytę

Alicja Potorska
tel. 505 691 979

alicja.potorska@terapioteka.pl

Małgorzata Rębiałkowska - Stankiewicz
tel. 502 701 880
malgorzata.stankiewicz@terapioteka.pl

Jolanta Jarczyńska
tel. 512 265 141

jolanta.jarczynska@terapioteka.pl

Małgorzata Rębiałkowska-Stankiewicz

Dr Małgorzata Rębiałkowska-Stankiewicz

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się ze mną

Jestem certyfikowanym psychoonkologiem, pedagogiem, interwentką kryzysową, terapeutką traumy. Mam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z pacjentami chorymi onkologicznie i ich rodzinami, osobami po stracie dziecka, osobami w żałobie, rodzinami osób chorych przewlekle.

Od 2007 roku koordynuję pracą toruńskiego oddziału Akademii Walki z Rakiem, opracowuję autorskie metody wsparcia osób chorującymi na raka. Na terenie Torunia prowadzę szereg akcji społecznych i profilaktycznych mających na celu edukację dotyczącą choroby nowotworowej i radzenia sobie z nią.

Jestem laureatką nagród: Toruńskiego Dziennika „Nowości” – „Kryształowe Serce”, za zaangażowanie na rzecz rodziców po stracie dziecka i prowadzenie grupy wsparcia – 2016 rok; wyróżnienia Marszałka województwa kujawsko-pomorskiego w kategorii: Działalność społeczna i zaangażowanie na rzecz drugiego człowieka 2016 rok; nagrody Prezydenta Miasta Torunia w kategorii Poświęcenie i postawa obywatelska 2017 rok.

Jestem adiunktem na Wydziale Pedagogiki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, autorką kilkudziesięciu publikacji naukowych na temat funkcjonowania człowieka w sytuacji choroby, straty, żałoby. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego, Stowarzyszenia NEST. Pracuję stosując Terapię C. Simontona, elementy terapii poznawczo-behawioralnej, Terapię Traumy NEST, RTZ.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy (Edukacja Zdrowotna); SWPS w Warszawie (Psychoonkologia); Szkolenia w Programie Terapeutycznym Carla Simontona i w Racjonalnej Terapii Zachowania (RTZ). Ukończyłam szkolenie NEST- trening w udzielaniu pomocy terapeutycznej osobom z doświadczeniem zaniedbania, przemocy i/lub strat prokreacyjnych.

Pomagam osobom:
– chorującym onkologicznie oraz ich rodzinom
– po stracie dziecka
– w żałobie
– doświadczającym w swoim życiu tramy związanej z przemocą seksualna, fizyczną, psychiczną
– doświadczających traumy związanej z pandemią
– z zaniedbaniami wczesnodziecięcymi, DDA
– będącym w kryzysie życiowym np. w zakresie relacji z rodzicami, małżonkami/partnerami, dziećmi czy innymi ważnymi osobami

Formy terapii: indywidualna, grupowa, Krąg Kobiet. Pracuję także online (Skype). W przypadku chorych leżących, istnieje możliwość umówienia wizyty domowej.

 Cennik:
– spotkanie indywidualne (50 minut): 150 zł
– wizyta domowa (50 minut): 200 zł
– spotkanie grupowe (2 godz.): 100 zł od osoby

tel. 502 701 880
e-mail: malgorzata.stankiewicz@terapioteka.pl

Od pierwszego spotkania czuliśmy, że jest wyjątkową osoba, z indywidualnym, ciepłym podejściem.  Nic nie obiecuje, ale sprawia, że w jednej chwili nasz świat zmienił się.  Zawsze czuwa i gasi emocjonalne pożary.

Krystian

Opinie
moich pacjentów

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się ze mną

Kiedy moja Mama zachorowała na raka, Małgosia pomogła Jej i całej mojej rodzinie oswoić się z chorobą, zrozumieć, zaakceptować i po prostu żyć dalej. Dzięki   Jej  doświadczeniu zawodowemu poczułam się otoczona profesjonalnym wsparciem.

Agnieszka

Pozwoliła mi uwierzyć, że pomimo amputacji piersi,  nadal jestem kobieta atrakcyjną, pomimo choroby można żyć godniej i mądrzej, cieszyć się każda chwilą, widzieć wszystko dookoła, kochać i być kochaną.

Bernadetta

Od pierwszego spotkania czuliśmy, że jest wyjątkową osoba, z indywidualnym, ciepłym podejściem.  Nic nie obiecuje, ale sprawia, że w jednej chwili nasz świat zmienił się.  Zawsze czuwa i gasi emocjonalne pożary.

Krystian

Pomaga matkom i ojcom pogrążonym w rozpaczy pokonywać kolejne etapy żałoby. Dzięki jej ogromnej wiedzy, umiejętnościom, pracy, zaangażowaniu, wrażliwości, empatii i zwykłej ludzkiej dobroci, nasze rodziny powstają na nowo, po granicznym dla człowieka doświadczeniu, jakim jest strata dziecka. Może brzmi to patetycznie lecz prawdziwie: przywraca do życia.

Elżbieta

Podziel się ze mną opinią o mojej pracy

TERAPIOteka została stworzona z myślą o pacjentach. Z tego względu opinie naszych pacjentów są dla nas bardzo ważne.

Prześlij swoją opinię

Image

Spotkajmy się w TERAPIOtece

lub dowiedz się więcej o nas