TERAPIOteka wykorzysta wprowadzone w formularzu dane zgodnie ze swoją Polityką prywatności.

Umów wizytę

Alicja Potorska
tel. 505 691 979

alicja.potorska@terapioteka.pl

Małgorzata Rębiałkowska - Stankiewicz
tel. 502 701 880
malgorzata.stankiewicz@terapioteka.pl

Jolanta Jarczyńska
tel. 512 265 141

jolanta.jarczynska@terapioteka.pl

Psychoedukacja młodzieży

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

Psychoedukacja młodzieży polega na udzieleniu nastolatkowi informacji na temat prawidłowości rozwoju oraz sposobów radzenia sobie z określonym trudnościami wieku młodzieńczego. Spotkania opierają się na psychoedukacji w zakresie regulacji emocji i pracy w kierunku zmiany zachowań oraz pozytywnej adaptacji do zmiany. Istotna w pracy z nastolatkiem jest współpraca z rodzicami/opiekunami.

Tematem psychoedukacji nastolatka może być każde zachowanie trudne, problemy i uczucia pojawiające się w relacji nastolatek-rodzic/opiekun, nastolatek-rówieśnicy, nastolatek-inni dorośli, nastolatek–zadanie.

Spotkania adresowane są do młodzieży w wieku 11- 18 lat. Odbywają się raz w tygodniu lub co dwa tygodnie, w zależności od rozpoznanej trudności i potrzeb nastolatka. Czas trwania jednej sesji wynosi 50 minut.

Psychoterapeuci

Jolanta Jarczyńska

Jestem doktorem nauk humanistycznych, pedagogiem, profilaktykiem, socjoterapeutą, psychoterapeutą poznawczo – behawioralnym. Specjalizuję się w terapii młodzieży i osób dorosłych. Prowadzę terapie indywidualne, par i małżeństw oraz udzielam konsultacji wychowawczych.

więcej

Alicja Potorska

Jestem pedagogiem, profilaktykiem i psychoterapeutą uzależnień w procesie certyfikacji w Szkole Psychoterapii Uzależnień prowadzonej przez Instytut Edukacji i Terapii w Poznaniu akredytowanej przez Krajowe Biuro do spraw Przeciwdziałania Narkomanii.

więcej

Image

Spotkajmy się w TERAPIOtece

lub dowiedz się więcej o nas