TERAPIOteka wykorzysta wprowadzone w formularzu dane zgodnie ze swoją Polityką prywatności.

Umów wizytę

Alicja Potorska
tel. 505 691 979

alicja.potorska@terapioteka.pl

Małgorzata Rębiałkowska - Stankiewicz
tel. 502 701 880
malgorzata.stankiewicz@terapioteka.pl

Jolanta Jarczyńska
tel. 512 265 141

jolanta.jarczynska@terapioteka.pl

Krąg Kobiet

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

Krąg Kobiet nie jest cyklem warsztatów edukacyjnych, jest raczej grupą spotkaniową. Adresowany jest do pełnoletnich kobiet, zainteresowanych pogłębianiem świadomości na temat swoich relacji z samą sobą oraz innymi kobietami.

Krąg Kobiet jest spotkaniem w bezpiecznej przestrzeni, w której jesteśmy wobec siebie równe, siebie nawzajem ciekawe, dla siebie ważne. To spotkanie z samą sobą i innymi kobietami, w bliskości, zaciekawieniu i akceptacji- bez oceny i bez krytyki. Jest bezpieczną przestrzenią, w której możesz powiedzieć o swoich radościach, niepokojach, fascynacjach, problemach. Dzięki uczestnictwu w spotkaniach otrzymujesz  uwagę, empatię, współczucie, zrozumienie, wsparcie i inspirację do działania.

W celu zapewnienia bezpiecznej atmosfery, Krąg Kobiet ma charakter grupy zamkniętej co oznacza, że grupa w stałym składzie spotyka się przez cały rok. Grupa może liczyć 10-12 osób, natomiast spotkania odbywają się co tydzień lub co dwa tygodnie.

Koszt uczestnictwa w jednym spotkaniu wynosi od 50 do 100 zł od osoby (w zależności od wielkości grupy).

Psychoterapeuci

Małgorzata Rębiałkowska-Stankiewicz

Jestem certyfikowanym psychoonkologiem, pedagogiem, terapeutką traumy. Mam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z pacjentami chorymi onkologicznie i ich rodzinami, osobami po stracie dziecka, osobami w żałobie, rodzinami osób chorych przewlekle.

więcej

Image

Spotkajmy się w TERAPIOtece

lub dowiedz się więcej o nas