TERAPIOteka wykorzysta wprowadzone w formularzu dane zgodnie ze swoją Polityką prywatności.

Umów wizytę

Alicja Potorska
tel. 505 691 979

alicja.potorska@terapioteka.pl

Małgorzata Rębiałkowska - Stankiewicz
tel. 502 701 880
malgorzata.stankiewicz@terapioteka.pl

Jolanta Jarczyńska
tel. 512 265 141

jolanta.jarczynska@terapioteka.pl

Alicja Potorska

Dr Alicja Potorska

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się ze mną

Jestem doktorem nauk humanistycznych, pedagogiem, profilaktykiem i psychoterapeutą uzależnień w procesie certyfikacji w Szkole Psychoterapii Uzależnień prowadzonej przez Instytut Edukacji i Terapii w Poznaniu akredytowanej przez Krajowe Biuro do spraw Przeciwdziałania Narkomanii. Swoje kompetencje rozwijam, jako terapeuta dialogu motywującego, będąc przed certyfikacją prowadzoną przez Zarząd Polskiego Towarzystwa Dialogu Motywującego w Gdańsku. Pracuję z pacjentami w nurcie terapii motywującej z elementami terapii poznawczo-behawioralnej.

Studia magisterskie i doktoranckie ukończyłam na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, przez wiele lat pracowałam, jako asystent badawczo-dydaktyczny w Katedrze Pedagogiki Opiekuńczej i Profilaktyki Społecznej UKW. Jestem autorem badań i wielu publikacji naukowych poświęconych tematyce profilaktyki problemów w rozwoju psychospołecznym dzieci i młodzieży.

Od kilku lat pracuję w Poradni Profilaktyki i Pomocy Rodzinie Polskiego Towarzystwa Zapobiegania Narkomanii w Bydgoszczy. Jestem realizatorem warsztatów profilaktycznych adresowanych do młodzieży oraz realizatorem warsztatów psychoedukacyjnych dla rodziców i opiekunów autorstwa Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Swoją pracę z pacjentami poddaję systematycznej superwizji certyfikowanym superwaizorom i trenerom.

Prowadzę terapię osób dorosłych i młodzieży w obszarach:
zburzeń nastroju (depresja), zaburzeń emocji, zaburzeń adaptacyjnych (współuzależnienie),
uzależnieńuzależnień behawioralnych (od czynności: gier, hazardu, pracy, zakupów, telefonu i in.)
– uzależnień z współistniejącymi innymi zaburzeniami
kryzysów życiowych: rozwód, rozstanie, trudność w relacjach, silny stres, rozważanie zmiany życiowej
kryzysów rozwojowych młodzieży, silnego stresu, zaburzeń emocji i nastroju oraz zachowań problemowych, w tym korzystania z nowych technologii

Prowadzę konsultacje dla rodziców zmagających się z trudnościami w rozwoju emocjonalnym i problemami w zachowaniu dzieci.

 Cennik:
– sesja konsultacyjna (90 minut) – 180 zł
– sesja psychoterapii (50 minut) – 150 zł
Pracuję także online.

tel. 505-691-979
e-mail: alicja.potorska@terapioteka.pl

Pani Alicja pomagała mi lepiej rozumieć moją córkę i jej potrzeby, dzięki konsultacjom nauczyłam się reagować i radzić sobie w najtrudniejszym wychowawczo momencie. Od Pani Alicja otrzymałam zrozumienie i wsparcie.

Anna, mama Julki

Opinie
moich pacjentów

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się ze mną

Wspaniała terapeutka z dużą ilością empatii i wyrozumiałości. Rzadko zdarza się żeby ktoś tak potrafił wysłuchać drugiego człowieka, jednocześnie próbując zrozumieć jego problemy, zapewniając przy tym poczucie zaufania i bezpieczeństwa.

Paweł

Pani Alicja pomagała mi lepiej rozumieć moją córkę i jej potrzeby, dzięki konsultacjom nauczyłam się reagować i radzić sobie w najtrudniejszym wychowawczo momencie. Od Pani Alicja otrzymałam zrozumienie i wsparcie.

Anna, mama Julki

Polecam bardzo terapię u Pani Alicja. Jest to trzeci terapeuta z którym pracuję i zdecydowanie najlepszy. Słucha, mówi co słyszy, a to bardzo pomaga w spojrzeniu na siebie i problemy z innej perspektywy. Polecam bardzo.

Izabela

Podziel się ze mną opinią o mojej pracy

TERAPIOteka została stworzona z myślą o pacjentach. Z tego względu opinie naszych pacjentów są dla nas bardzo ważne.

Prześlij swoją opinię

Image

Spotkajmy się w TERAPIOtece

lub dowiedz się więcej o nas